نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا (ricoh nashua)

نمایندگی ریکو ناشوا در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا، طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند، نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. دستگاه فتوکپی و پرینتر ریکو ناشوا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن درگیر هستند و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد. لذا کاربران دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا می توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا به راحتی مشکل خود را در زمینه های مختلف حل نمایند. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی ریکو ناشوا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی Ricoh Nashua ، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود، باز ممکن است به دلایلی دستگاه کپی ریکو ناشوا خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت تعمیر سریع آن در اولویت ما خواهد بود.

تعمیر دستگاه کپی ریکو ناشوا خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

تعمیرگاه مرکزی ریکو ناشوا با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای فنی برق همواره با برگزاری دوره های آموزشی برای کارآموزان به صورت تئوری و عملی و سپس همراهی آنها با متخصصان خبره تعمیر دستگاه کپی ریکو ناشوا به عنوان دوره کارآموزی، همواره درصدد گسترش تیم فنی خود می باشد. ما معتقدیم با آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا به کارآموزان در عین گسترش تیم فنی که به خدمت رسانی بهتر و سریعتر نمایندگی دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا کمک می کند، تیم متخصص و آموزش دهنده ما هم همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیازمندند، بروزتر خواهند بود. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاه کپی و یا پرینتر ریکو ناشوا با مشکل مواجه شد با نمایندگی ریکو ناشوا تماس بگیرید تا بدین وسیله دستگاه شما توسط متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار دستگاه کپی ریکو ناشوا در محل تعمیر شود تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی آن را به شما تحویل دهیم.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا ماهر نیازمندید؟

  با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

  چرا بهتر است تعمیرات دستگاه کپی Ricoh Nashua خود را به ما بسپارید؟

  نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا ، بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر تخصصی دستگاه کپی شما می باشد.نمایندگی دستگاه کپی ریکو ناشوا با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده از نمایندگی ریکو ناشوا سعی خواهد کرد، پس از اولین خدمت رسانی توسط تعمیرکار دستگاه کپی Ricoh Nashua در محل ، شما را تبدیل به مشتری دائمی خود کند. مهم نیست که دستگاه کپی Ricoh Nashua شما چه مدلی باشد زیرا نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو ناشوا تمامی مدل های مختلف دستگاه فتوکپی Ricoh Nashua را تعمیر می نماید. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند. مشکلات متداول دستگاه کپی ریکو ناشوا که نیاز به تعمیر دارند: وجود خط های سیاه در کپی ریکو ناشوا، مشکل با تونر و کارتریج دستگاه Ricoh Nashua، گیر کردن مداوم کاغذ در دستگاه ریکو ناشوا، چروک شدن کاغذ پس از کپی و یا پرینت؛ البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت دستگاه کپی Ricoh Nashua شما به درستی کار نمی کند می توانید در وهله اول با استفاده از مقالات سایت ما خودتان مشکل دستگاه کپی ریکو ناشوا را پیدا و نسبت به تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا در محل اقدام نمایید و در صورتی که مشکل پیچیده تر بود، با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تعمیرکار دستگاه کپی Ricoh Nashua در محل شما جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی ارسال نماییم.

  مشکلات متداول دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا

  در اینجا برخی از رایج ترین مشکلات دستگاه کپی ریکو ناشوا و راه حل های ساده برای حل آنها ارائه شده است:

  1کاغذ ها در فتوکپی ریکو ناشوا من گیر می کنند
  هنگامی که یک دستگاه کپی گیر می کند، کاغذ را همانطور که وارد دستگاه شده است خارج کنید و از رفتار خشن اجتناب کنید. کشیدن کاغذ از دستگاه باعث می شود قسمت های کوچکی از کاغذ در دستگاه باقی بماند که خارج کردن آن ها بسیار دشوار خواهد بود. مطمئن شوید کاغذ قدیمی یا مرطوب نباشد. بهتر است دستگاه فتوکپی را در یک محل خنک و خشک نگهداری کنید. در این صورت از شر کاغذ مرطوب خلاص می شوید. اگر تغییر کاغذ مشکل را حل نکرد، لاستیک تغذیه و داخل دستگاه کپی ریکو ناشوا را با یک پارچه تمیز کنید با این تفاسیراگر باز هم مجدداً کاغذ در دستگاه کپی شما گیر کرد می توانید با نمایندگی ریکو ناشوا تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت مشکل شما حل شود.
  2خطوط / نقاط در نسخه های چاپی من وجود دارد. چگونه از آنها خلاص شوم؟
  اگر نقاط یا خطوط ثابت در کپی وجود دارد، احتمال وجود گرد و خاک یا آلودگی بر روی شیشه نیز هست. قبل از پاک کردن شیشه، فتوکپی Ricoh Nashua را خاموش کنید. از یک اسفنج نرم با مقدار کمی پاک کننده شیشه ای غیر ساینده استفاده کنید. برای جلوگیری از لکه های بیشتر، آن را با پارچه ای بدون پرز خشک کنید.
  3چرا دستگاه کپی Ricoh Nashua من کپی های روشن / تیره می گیرد؟
  مشکلات مربوط به روشنی یا تیرگی نسخه های چاپی را می توان با تنظیم کنترل چگالی برطرف کرد. برای تنظیمات توصیه شده با نمایندگی ریکو ناشوا تماس بگیرید. آیا دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا شما کارتریج تونر دارد؟ اگر چنین است، سطح تونر را بررسی کنید و در صورت لزوم، کارتریج را عوض کنید.
  4با تونر و کارتریجم مشکل دارم
  این امر می تواند به دلیل تونر کم، خالی یا ناکارآمد باشد. برای رفع این مشکل، به سادگی تونر را جایگزین کنید. مقدار استفاده شما از چاپگر تعیین کننده تعداد دفعات جایگزینی قطعات می باشد. اگر تونر شما ناکارآمد شده باشد، ممکن است دلیل آن استفاده از کارتریج ناسازگار با دستگاه باشد. فروشگاه های تأمین دستگاه کپی ریکو ناشوا به شما کمک می کنند نوع تونر سازگار با دستگاه خود را انتخاب کنید.
  5بعد از انجام عملیات کپی ، کاغذ چروک می شود
  صفحات چروک باعث می شود کار کپی شما غیر حرفه ای جلوه کند. این اتفاق در صورتی دیده می شود که غلطک های تغذیه و خروجی قدیمی باشند و کاغذ را مچاله کنند. برای رفع این مشکل می توانید سینی های جایگزین خریداری کنید یا ممکن است نیاز به نصب مجدد دستگاه باشدکه در این صورت باید با نمایندگی ریکو ناشوا تماس بگیرید.
  6کپی Ricoh Nashua من کاغذ نمی گیرد و یا کج چاپ می کند
  اولین سوالی که از خودتان می پرسید این است: آیا کاغذ به درستی در کشوی کاغذ دستگاه قرار گرفته است؟ مراحل زیر را برای برطرف کردن این مشکل ساده انجام دهید: 1.کاغذها را از کشو خارج کنید و برگه ها را بررسی کنید و برگه های لا خورده یا سوراخ شده را بردارید و از دستگاه خارج کنید. کاغذها را تکان دهید و دوباره داخل کشو قرار دهید. 2. مطمئن شوید که راهنماهای کاغذ در کنار دسته کاغذها به خوبی قرار گرفته است. 3. اگر هنوز مشکل کج بودن کاغذ یا تغذیه نشدن کاغذ وجود دارد، کشوی دیگر کاغذ را امتحان کنید. اگر مشکل حل شد، کاغذها را از کشوی مشکل دار خارج کنید و با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو ناشوا تماس بگیرید. در حالی که منتظر تعمیرکار فتوکپی ریکو ناشوا در محل هستید می توانید از کشوی دیگر برای کپی گرفتن استفاده کنید. 4. اگر مشکل تغذیه نشدن کاغذ یا کج بودن برای کشوی دیگر نیز وجود دارد با نمایندگی ریکو ناشوا تماس بگیرید.

  درباره دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا بیشتر بدانید

  درباره شرکت ریکو

  ریکو، (RICOH) شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد که توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ ۶ فوریه سال ۱۹۳۶ تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیو مستقر می‌باشد. شرکت ریکو، تولیدکننده انواع محصولات الکترونیکی می باشد که در درجه اول، به تولید انواع دوربینها و تجهیزات اداری؛ از قبیل: پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی، دورنگارها و چاپگرهای لیزری می‌پردازد. مدیرعامل شرکت ریکو، شیرو کوندو می باشد و آمار منتشر شده نشان می دهد که تعداد کارکنان این شرکت در سال 2010 بالغ بر ۱۰۸٫۵۲۵ نفر بوده است. در حال حاضر این شرکت خدمات پشتیبانی خود را از طریق نمایندگی ریکو در سراسر جهان ارائه می دهد. دستگاه کپی ریکو در برندهای مختلف از جمله کپی ریکو ناشوا در بازار عرضه می شود و نمایندگی ریکو ناشوا در کشورهای مختلف در حوزه خدمات پس از فروش ریکو ناشوا فعالیت دارد.


  مدل های دستگاه فتوکپی ریکو ناشوا (ricoh nashua)