شارژ کارتریج

شارژ انواع کارتریج دستگاه کپی ، پرینتر (چاپگر) ، فکس و دستگاه های چند کاره

شارژ کارتریج خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

متخصصاان ما کاملا با تمامی ماشین های اداری آشنایی کامل دارند و کار ما سرویس و تعمیر انواع ماشین های اداری نظیر دستگاه کپی ، پرینتر و فاکس می باشد. بنابر این ما با تمامی برند های ماشین های اداری آشنایی کامل داریم پس با خیال راحت شارژ کارتریج و سرویس دستگاه خود را به ما بسپارید.

آیا نیاز به شارژ کارتریج خود دارید؟

  با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

  چرا بهتر است شارژ کارتریج خود را به ما بسپارید؟

  ما از مواد اصلی و اورجینال استفاده می کنیم . همچنین ما آمادگی عقد قرارداد با مراکز مختلف جهت سرویس و شارژ کارتریج پرینتر و دستگاه های فتوکپی و همچنین فکس و دستگاه های سه کاره و چند کاره داریم.

  مشکلات متداول شارژ کارتریج

  در اینجا برخی از رایج ترین مشکلات شارژ کارتریج و راه حل های ساده برای حل آنها ارائه شده است:

  1تمام شدن زود هنگام کارتریج
  باید صفحات پرینت شده بررسی گردد. در برخی موارد، پوشش جوهر روی صفحات بسیار زیاد است و باعث می شود میزان بیشتری از مواد کارتریج برای پرینت مصرف شود. در نتیجه، تعداد صفحات پرینت شده کمتر از تعدادی است که کارخانه تولید کننده کارتریج اعلام کرده است. برخی مراکز غیرمجاز و نامعتبر نیز شارژ کارتریج را بدرستی انجام نمیدهند این امر باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای کارتریج و پرینتر می گردد.
  2تفاوت کارتریج اورجینال و غیر اورجینال (طرح) در چیست؟
  تفاوت در کارتریج های اورجینال و غیر اورجینال در این چند مورد می باشد. زمانیکه نیاز به چاپ تصاویر گرافیکی و حرفه ای دارید و کیفیت چاپ برای شما بسیار اهمیت دارد، باید از کارتریج های اورجینال استفاده کنید. چرا که مواد مصرفی با کیفیت بالایی دارند و خروجی مطلوبی می دهند. اما کارتریج های غیر اورجینال، کیفیت کارتریج های اورجینال را ندارند. همچنین کارتریج های اورجینال قابلیت شارژ تا حداقل ۲ یا ۳ بار را دارند با توجه به اینکه در این شرایط کیفیت این کارتریج ها تا حدودی همچنان حفظ می شود، اما کارتریج های غیر اورجینال به ندرت قابلیت شارژ مجدد را دارند و در مواردی که شارژ می شوند، از لحاظ کیفیت چاپ نامطلوب و گاهی غیر قابل استفاده می شوند. آسیبی که کارتریج های غیر اورجینال به قطعات دستگاه وارد می کنند نیز بیشتر خواهد بود.
  3چگونه می توان صدای کارتریج دستگاه را برطرف نمود؟
  صدایی که از کارتریج خارج می شود ناشی از تمام شدن شارژ کارتریج یا به دلیل مگنت کارتریج و تماسی است که با بلید دارد. در هر حال با شارژ کارتریج و تعویض مگنت صدای کارتریج از بین خواهد رفت.
  4در صورتیکه پس ازشارژ کارتریج کماکان صفحه چاپ شده کمرنگ و یا صفحه تست دارای خط و اشکال ناخواسته باشد چه باید کرد؟
  در صورتیکه پس از شارژ کارتریج همچنان صفحه چاپ شده کمرنگ است و یا اینکه صفحه تست دارای خط و اشکال است اولین قطعه ای که باید تعویض شود درام کارتریج می باشد.
  5آیا کارتریج های جوهرافشان شارژ می شوند؟
  این کار باید با ایجاد یک سوراخ روی مخزن و تزریق جوهر انجام پذیرد و تخصص زیادی نیاز ندارد. شارژ کارتریج جوهرافشان توسط افراد غیر متخصص نیز می تواند انجام شود.
  6پرینتر کارتریج را نمیشناسد.
  چیپست کارتریج معیوب است.