نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta)

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta)

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta) طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند، نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. دستگاه فتوکپی و پرینتر کونیکا مینولتا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن درگیر هستند و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی کونیکا مینولتا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود، باز ممکن است به دلایلی دستگاه کپی کونیکا مینولتا خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت تعمیر سریع آن در اولویت کار شرکت خواهد بود.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

تعمیرگاه مرکزی کونیکا مینولتا (Konica Minolta) با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای فنی برق همواره با برگزاری دوره های آموزشی برای کارآموزان به صورت تئوری و عملی و سپس همراهی آنها با متخصصان خبره تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به عنوان دوره کارآموزی، همواره درصدد گسترش تیم فنی خود می باشد. ما معتقدیم با آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به کارآموزان در عین گسترش تیم فنی که به خدمت رسانی بهتر و سریعتر ما کمک می کند، تیم متخصص و آموزش دهنده ما هم همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیارمندند، بروزتر خواهند بود. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاه کپی و یا پرینتر شما با مشکل مواجه شد با تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا تماس گرفته تا ما متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار دستگاه کپی کونیکا مینولتا را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی آن را تعمیر و به شما تحویل دهیم.

آیا به یک سرویس کار ماهر نیازمندید؟

با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

چرا بهتر است تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا خود را به ما بسپارید؟

تعمیرگاه تخصصی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا، بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر دستگاه کپی شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده سعی خواهیم کرد، پس از اولین خدمت رسانی، شما را تبدیل به مشتری دائمی خود کنیم. مهم نیست که دستگاه کپی کونیکا مینولتا شما چه مدلی باشد زیرا ما تمامی مدل های مختلف دستگاه کپی کونیکا مینولتا را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند. مشکلات متداول دستگاه کپی کونیکا مینولتا که نیاز به تعمیر دار ند: وجود خط های سیاه در کپی مشکل با تونر و کارتریج دستگاه گیر کردن مداوم کاغذ در دستگاه چروک شدن کاغذ پس از کپی و یا پرینت البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای دستگاه کپی شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت دستگاه فتوکپی شما به درستی کار نمی کند می توانید در وهله اول با استفاده از مقالات سایت ما خودتان مشکل دستگاه کپی را پیدا و نسبت به حل آن اقدام کنید و در صورتی که مشکل پیچیده تر بود، با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تعمیرکار جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه شما ارسال کنیم.

مشکلات متداول دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

در اینجا برخی از رایج ترین مشکلات دستگاه های فتوکپی کونیکا مینتولا و راه حل های ساده برای حل آنها ارائه شده است:

1کاغذ ها در دستگاه فتوکپی من گیر می کنند
هنگامی که یک دستگاه کپی گیر می کند، کاغذ را همانطور که وارد دستگاه شده است خارج کنید و از رفتار خشن اجتناب کنید. کشیدن کاغذ از دستگاه باعث می شود قسمت های کوچکی از کاغذ در دستگاه باقی بماند که خارج کردن آن ها بسیار دشوار خواهد بود. مطمئن شوید کاغذ قدیمی یا مرطوب نباشد. بهتر است دستگاه کپی را در یک محل خنک و خشک نگهداری کنید. در این صورت از شر کاغذ مرطوب خلاص می شوید. اگر تغییر کاغذ مشکل را حل نکرد، لاستیک تغذیه و داخل دستگاه کپی را با یک پارچه تمیز کنید.
2خطوط / نقاط در نسخه های چاپی من وجود دارد. چگونه از آنها خلاص شوم؟
اگر نقاط یا خطوط ثابت در کپی وجود دارد، احتمال وجود گرد و خاک یا آلودگی بر روی شیشه نیز هست. قبل از پاک کردن شیشه، دستگاه کپی را خاموش کنید. از یک اسفنج نرم با مقدار کمی پاک کننده شیشه ای غیر ساینده استفاده کنید. برای جلوگیری از لکه های بیشتر، آن را با پارچه ای بدون پرز خشک کنید.
3چرا دستگاه کپی من کپی های روشن / تیره می گیرد؟
مشکلات مربوط به روشنی یا تیرگی نسخه های چاپی را می توان با تنظیم کنترل چگالی برطرف کرد. برای تنظیمات توصیه شده با راهنمای خود تماس بگیرید. آیا دستگاه کپی شما کارتریج تونر دارد؟ اگر چنین است، سطح تونر را بررسی کنید و در صورت لزوم، کارتریج را عوض کنید.
4دستگاه کپی من کاغذ نمی گیرد و یا کج چاپ می کند
اولین سوالی که از خودتان می پرسید این است: آیا کاغذ به درستی در کشوی کاغذ قرار گرفته است؟ مراحل زیر را برای برطرف کردن این مشکل ساده انجام دهید: 1.کاغذها را از کشو خارج کنید و برگه ها را بررسی کنید و برگه های لا خورده یا سوراخ شده را بردارید و از دستگاه خارج کنید. کاغذها را تکان دهید و دوباره داخل کشو قرار دهید. 2. مطمئن شوید که راهنماهای کاغذ در کنار دسته کاغذها به خوبی قرار گرفته است. 3. اگر هنوز مشکل کج بودن کاغذ یا تغذیه نشدن کاغذ وجود دارد، کشوی دیگر کاغذ را امتحان کنید. اگر مشکل حل شد، کاغذها را از کشوی مشکل دار خارج کنید و با خدمات تماس بگیرید. در حالی که منتظر خدمات هستید می توانید از کشوی دیگر برای کپی گرفتن استفاده کنید. 4. اگر مشکل تغذیه نشدن کاغذ یا کج بودن برای کشوی دیگر نیز وجود دارد با ما تماس بگیرید.
5با تونر و کارتریجم مشکل دارم
این امر می تواند به دلیل تونر کم، خالی یا ناکارآمد باشد. برای رفع این مشکل، به سادگی تونر را جایگزین کنید. مقدار استفاده شما از چاپگر تعیین کننده تعداد دفعات جایگزینی قطعات می باشد. اگر تونر شما ناکارآمد شده باشد، ممکن است دلیل آن استفاده از کارتریج ناسازگار با دستگاه باشد. فروشگاه های تأمین دستگاه های کپی به شما کمک می کنند نوع تونر سازگار با دستگاه خود را انتخاب کنید.
6بعد از انجام عملیات کپی ، کاغذ چروک می شود
صفحات چروک باعث می شود کار کپی شما غیر حرفه ای جلوه کند. این اتفاق در صورتی دیده می شود که غلطک های تغذیه و خروجی قدیمی باشند و کاغذ را مچاله کنند. برای رفع این مشکل می توانید سینی های جایگزین خریداری کنید یا ممکن است نیاز به نصب مجدد دستگاه باشد.

درباره دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا بیشتر بدانید

درباره شرکت کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا، (Konica Minolta) شرکت الکترونیکی ژاپنی است، در 41 کشور جهان شعبه دارد، که در زمینه تولید تجهیزات اداری مثل دستگاهای چاپگر، چاپگر نساجی، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه‌گیری فعالیت می‌نماید.
دفتر مرکزی این شرکت در منطقه مارونواوچی، چیودا، توکیو، ژاپن قرار دارد و سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود. شرکت نیپون لایف با ۲٫۲۵٪ درصد و جی‌پی مورگان چیس با ۲٫۲۴٪ درصد از سهام کونیکا مینولتا، بزرگترین سهام‌داران آن، به‌شمار می‌آیند.
این کمپانی درواقع در سال ٢٠٠٣ از ادغام دو شرکت ژاپنی کونیلکا و مینولتا تاسیس شده است. کونیکا کار خود را در سال ١٨٧٣ در زمینه تولیدات چاپگر های لیزری و دوربین و فیلم عکاسی آغاز کرده بود و مینولتا نیز که کار خود را در سال ١٩٢٨ آغاز کرده بود همچون کونیکا در زمینه تولید دوربین عکاسی و دستگاهای کپی، چاپگر و دورنگار فعالیت میکرده است.
در حال حاضر این دو کمپانی با تشکیل یک شرکت بزرگ جهانی کار خود را در آمریکا، اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه توسعه داده است، و هم اکنون یکی از بزرکترین تولید کننگان ماشینهای اداری چند کاره و تک کاره میباشد. پرینترهای لیزری و دستگاهای کپی سیاه و سفید و بویژه رنگی این شرکت بازار بزرگی را در سطح جهانی نه تنها در زمینه تولیدات بلکه تجارت نیز به خود اختصاص داده است.


مدل های دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta)