نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا (Kyocera)

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا (Kyocera)

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا (Kyocera) طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی کیوسرا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند، نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. دستگاه فتوکپی و پرینتر کیوسرا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن درگیر هستند و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی کیوسرا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود، باز ممکن است به دلایلی دستگاه کپی کیوسرا خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت تعمیر سریع آن در اولویت کار شرکت خواهد بود.

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

تعمیرگاه مرکزی کیوسرا (Kyocera) با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای فنی برق همواره با برگزاری دوره های آموزشی برای کارآموزان به صورت تئوری و عملی و سپس همراهی آنها با متخصصان خبره تعمیر دستگاه کپی کیوسرا به عنوان دوره کارآموزی، همواره درصدد گسترش تیم فنی خود می باشد. ما معتقدیم با آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی کیوسرا به کارآموزان در عین گسترش تیم فنی که به خدمت رسانی بهتر و سریعتر ما کمک می کند، تیم متخصص و آموزش دهنده ما هم همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیارمندند، بروزتر خواهند بود. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاه کپی و یا پرینتر شما با مشکل مواجه شد با تعمیرگاه مجاز کیوسرا تماس گرفته تا ما متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار دستگاه کپی کیوسرا را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی آن را تعمیر و به شما تحویل دهیم.

آیا به یک سرویس کار ماهر نیازمندید؟

با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

چرا بهتر است تعمیر دستگاه کپی کیوسرا خود را به ما بسپارید؟

تعمیرگاه تخصصی دستگاه فتوکپی کیوسرا، بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر دستگاه کپی شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده سعی خواهیم کرد، پس از اولین خدمت رسانی، شما را تبدیل به مشتری دائمی خود کنیم. مهم نیست که دستگاه کپی کیوسرا شما چه مدلی باشد زیرا ما تمامی مدل های مختلف دستگاه کپی کیوسرا را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند. مشکلات متداول دستگاه کپی کیوسرا که نیاز به تعمیر دار ند: وجود خط های سیاه در کپی مشکل با تونر و کارتریج دستگاه گیر کردن مداوم کاغذ در دستگاه چروک شدن کاغذ پس از کپی و یا پرینت البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای دستگاه کپی شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت دستگاه فتوکپی شما به درستی کار نمی کند می توانید در وهله اول با استفاده از مقالات سایت ما خودتان مشکل دستگاه کپی را پیدا و نسبت به حل آن اقدام کنید و در صورتی که مشکل پیچیده تر بود، با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تعمیرکار جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه شما ارسال کنیم.

مشکلات متداول دستگاه فتوکپی کیوسرا

در اینجا برخی از رایج ترین مشکلات دستگاه های فتوکپی کیوسرا و راه حل های ساده برای حل آنها ارائه شده است:

1کاغذ ها در دستگاه فتوکپی من گیر می کنند
هنگامی که یک دستگاه کپی گیر می کند، کاغذ را همانطور که وارد دستگاه شده است خارج کنید و از رفتار خشن اجتناب کنید. کشیدن کاغذ از دستگاه باعث می شود قسمت های کوچکی از کاغذ در دستگاه باقی بماند که خارج کردن آن ها بسیار دشوار خواهد بود. مطمئن شوید کاغذ قدیمی یا مرطوب نباشد. بهتر است دستگاه کپی را در یک محل خنک و خشک نگهداری کنید. در این صورت از شر کاغذ مرطوب خلاص می شوید. اگر تغییر کاغذ مشکل را حل نکرد، لاستیک تغذیه و داخل دستگاه کپی را با یک پارچه تمیز کنید.
2خطوط / نقاط در نسخه های چاپی من وجود دارد. چگونه از آنها خلاص شوم؟
اگر نقاط یا خطوط ثابت در کپی وجود دارد، احتمال وجود گرد و خاک یا آلودگی بر روی شیشه نیز هست. قبل از پاک کردن شیشه، دستگاه کپی را خاموش کنید. از یک اسفنج نرم با مقدار کمی پاک کننده شیشه ای غیر ساینده استفاده کنید. برای جلوگیری از لکه های بیشتر، آن را با پارچه ای بدون پرز خشک کنید.
3چرا دستگاه کپی من کپی های روشن / تیره می گیرد؟
مشکلات مربوط به روشنی یا تیرگی نسخه های چاپی را می توان با تنظیم کنترل چگالی برطرف کرد. برای تنظیمات توصیه شده با راهنمای خود تماس بگیرید. آیا دستگاه کپی شما کارتریج تونر دارد؟ اگر چنین است، سطح تونر را بررسی کنید و در صورت لزوم، کارتریج را عوض کنید.
4دستگاه کپی من کاغذ نمی گیرد و یا کج چاپ می کند
اولین سوالی که از خودتان می پرسید این است: آیا کاغذ به درستی در کشوی کاغذ قرار گرفته است؟ مراحل زیر را برای برطرف کردن این مشکل ساده انجام دهید: 1.کاغذها را از کشو خارج کنید و برگه ها را بررسی کنید و برگه های لا خورده یا سوراخ شده را بردارید و از دستگاه خارج کنید. کاغذها را تکان دهید و دوباره داخل کشو قرار دهید. 2. مطمئن شوید که راهنماهای کاغذ در کنار دسته کاغذها به خوبی قرار گرفته است. 3. اگر هنوز مشکل کج بودن کاغذ یا تغذیه نشدن کاغذ وجود دارد، کشوی دیگر کاغذ را امتحان کنید. اگر مشکل حل شد، کاغذها را از کشوی مشکل دار خارج کنید و با خدمات تماس بگیرید. در حالی که منتظر خدمات هستید می توانید از کشوی دیگر برای کپی گرفتن استفاده کنید. 4. اگر مشکل تغذیه نشدن کاغذ یا کج بودن برای کشوی دیگر نیز وجود دارد با ما تماس بگیرید.
5با تونر و کارتریجم مشکل دارم
این امر می تواند به دلیل تونر کم، خالی یا ناکارآمد باشد. برای رفع این مشکل، به سادگی تونر را جایگزین کنید. مقدار استفاده شما از چاپگر تعیین کننده تعداد دفعات جایگزینی قطعات می باشد. اگر تونر شما ناکارآمد شده باشد، ممکن است دلیل آن استفاده از کارتریج ناسازگار با دستگاه باشد. فروشگاه های تأمین دستگاه های کپی به شما کمک می کنند نوع تونر سازگار با دستگاه خود را انتخاب کنید.
6بعد از انجام عملیات کپی ، کاغذ چروک می شود
صفحات چروک باعث می شود کار کپی شما غیر حرفه ای جلوه کند. این اتفاق در صورتی دیده می شود که غلطک های تغذیه و خروجی قدیمی باشند و کاغذ را مچاله کنند. برای رفع این مشکل می توانید سینی های جایگزین خریداری کنید یا ممکن است نیاز به نصب مجدد دستگاه باشد.

درباره دستگاه فتوکپی کیوسرا بیشتر بدانید

درباره شرکت کیوسرا

کیوسرا، (به انگلیسی: Kyocera) شرکت چندملیتی تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و سرامیکی می باشد، که دفتر مرکزی آن، در منطقه فوشیمی-کو، شهر کیوتو، ژاپن قرار گرفته است.
این شرکت در سال ۱۹۵۹ با نام شرکت سرامیک کیوتو، توسط کازاو ایناموری تاسیس گردید و در سال ۱۹۸۲ به کیوسرا، تغییر نام داد. شرکت کیوسرا تولیدات خود را در مواد سرامیکی تنوع بخشید، همچنین از استراتژی مالکیت و ادغام شرکت‌ها نیز استفاده نمود، که در مجموع این سیاست‌ها، به توسعه این شرکت انجامید.
شرکت ژاپنی کیوسرا، تولید کننده انواع سرامیک‌های صنعتی، سیستم‌های تولید انرژی خورشیدی، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات تصویربرداری، قطعات الکترونیکی، پکیج‌های نیمه‌رسانا، ابزارهای برش، تجهیزات پزشکی و دندان‌پزشکی می‌باشد.
این شرکت، در سال ۲۰۰۰ بخش ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه شرکت کوالکام را، خریداری کرد. سپس در سال ۲۰۰۸ بخش تولید تلفن‌های همراه شرکت سانیو را نیز، بدست آورد و هم‌اکنون در زمینه تولید گوشی‌های تلفن همراه فعالیت می‌نماید، همچنین بعنوان یکی از اپراتورهای تلفن همراه، در ایالات متحده آمریکا، کانادا و آمریکای لاتین می باشد.
سهام شرکت کیوسرا، در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود، این شرکت همچنین در بازار بورس اوراق بهادار توکیو نیز، ذکر شده است. شرکت کیوسرا از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ حامی مالی (اسپانسر) باشگاه فوتبال ریدینگ انگلیس بود و در حال حاضر، بعنوان اسپانسر باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا، فعالیت می‌کند.


مدل های دستگاه فتوکپی کیوسرا(Kyocera)

//]]>