همکاری با کپی امداد

سلام؛ ابتدا از اینکه قصد همکاری با ما را دارید سپاسگزاریم.
کپی امداد 15 سال پیش فعالیت خود در زمینه تعمیر و سرویس ماشین های اداری از قبیل پرینتر، فکس و دستگاه کپی را آغاز کرد. با گسترش تبلیغاتمان به حوزه های مختلف اینترنت و همچنین سابقه خوب کاری ما که موجب معرفی مشتریان جدید از طرف مشتریان قبلی می شود، در سالیان اخیرحجم فعالیت های ما رشد چشمگیری داشته است. هم اکنون در آذر ماه سال 96 تیم کپی امداد با 20 تکنسین ماهر در سراسر تهران به خدمت رسانی مشغول است.تیم کپی امداد هم اکنون قصد دارد خدمات خود را علاوه بر تهران به چند شهر دیگر گسترش دهد. بنابراین دست دوستانی که قصد همکاری با ما را دارند به گرمی میفشاریم. دعوت به همکاری کپی امداد در شهرهای تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و اهواز و شامل دو دسته از دوستان می باشد:

1- تازه واردهایی که می خواهند به حوزه تعمیرات ماشین های اداری وارد شوند.
2- همکاران مجرب و خبره که قصد دارند به تیم فنی ما اضافه شوند.

1- تازه واردهایی که می خواهند به حوزه تعمیرات ماشین های اداری وارد شوند.

این دسته از دوستان ابتدا باید آموزش ببینند. برای این منظور با یک آموزشگاه فنی و حرفه ای به نام مجتمع فنی برق به توافق رسیده ایم. کارآموزان ابتدا در دوره های تعمیرات این آموزشگاه شرکت می کنند. پس از آموزش، کارآموزان به مدت دوماه همراه تکنسین های ما بدون حقوق یا هزینه کارآموزی به خدمت رسانی مشتریان مشغول خواهند شد. پس از پایان کارآموزی، با این دوستان مشابه دسته دوم، همکاران مجرب و خبره همکاری خواهد شد. برای مشاهده دوره های تعمیرات آموزشگاه فنی برق روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش تعمیرات ماشین های اداری

2- همکاران مجرب و خبره که قصد دارند به تیم فنی ما اضافه شوند.

همکاری به دو صورت حقوق ثابت و یا درصدی خواهد بود. همکاران گرامی لطفا برای شروع، اطلاعات خواسته شده زیر را وارد کنید تا ما پس از بررسی اطلاعات، برای هماهنگی های بیشتر با شما تماس بگیریم.

فرم در خواست همکاری

    حقوق ثابتدرصدی