معرفی دستگاه فتوکپی sharp مدل AR-6020D

فتوكپی، چاپگر و اسكنر تمام رنگی سایز A3 سرعت كپی / چاپ در دقیقه 20cpm/20ppm مجهز به واحد دوپلكس داخلی جهت چاپ دورو خودكار امكان نصب فیدر جانبی جهت تغذیه خودكار سند ظرفیت كاغذ 350 برگ استاندارد و قابل افزایش تا 1850 برگ وضوح چاپ 600×600 DPI قابلیت كپی از دوطرف كارت شناسایی روی یك سمت كاغذ بدون نیاز به برگرداندن كاغذ هزینه مالكیت بسیار پایین

مشخصات فنی دستگاه فتوکپی sharp مدل AR-6020D

مشخصات فیزیکی دستگاه فتوکپی AR-6020D
کلاس دستگاه office
ابعاد 599×612×511mm
وزن 27.4kg
چاپ
رزولوشن چاپ 600×600 dpi
نوع چاپ color
سایز کاغذ A3
ظرفیت کاغذ های ورودی Std:350 sheets Max:1850 sheets
ظرفیت کاغذ های خروجی
چاپ دوطرفه خودکار no
سرعت کپی
سرعت اولین کپی
زمان گرم شدن دستگاه 25 seconds
اسکن
سایز اسکن A3
رزولوشن اسکن 600×600 dpi
بزرگ نمایی 25% to 400% in 1% increments
اتصالات
درگاه USB yes
درگاه شبکه yes
وای فای no
کارت حافظه no
دانلود
بروشور دانلود بروشور دستگاه فتوکپی AR-6020D
دفترچه راهنما دانلود دفترچه راهنما ی دستگاه فتوکپی AR-6020D
سایر مشخصات
مصرف انرژی Max 1.2 kW
حافظه Std:64 MB Max:192 MB
ارسال فکس no
سایر ویژگی ها Color Scan:
دستگاه می تواند اسناد شما را با وضوح 600dpi اسكن كرده و تصاویر را با شفافیت و وضوح بی نظیر بازسازی كند.
Digital Multifunctional System:
در این نوع دستگاه كپی،‌ صفحه مورد نظر برای كپی برداری اسكن شده، سپس تصویر بازتابیده به سطح CCD (Charge coupled device) منتقل می شود. CCD با تبدیل كردن تصویر به داده های الكترونیكی پرتو لیزری بوجود می آورد كه توسط آن كپی دیجیتالی از سند اصلی بدست می آید.
در دستگاه كپی دیجیتال، یك درام هادی تصویر وجود دارد كه قسمتهای سیاه شده و به شكل نگاتیو درآمده توسط تونر را به سطح بالایی خود جذب كرده و تصویر برعكسی از سند اصلی بوجود می آورد. كاغذ یا فیلمی كه قرار است تصویر برروی آن چاپ شود به روی درام آورده شده و یك فشار قوی سبب می شود تونر از درام بر روی كاغد یا فیلم منتقل شده و تصویری مستقیم درست مانند سند اصلی بوجود آورد.
تغذیه كاغذ یا فیلم مورد استفاده از طریق غلطكی صورت می گیرد كه با تولید مداوم حرارت و فشار لازم، تونر را بر روی آنها منتقل می كند.
Speedy Copying:
میزان كپی برداری پیوسته 20كپی در دقیقه (سایز A4) و بسیار سریع می باشد.
Energy Star:
برنامه مشترك آژانس حمایت از محیط زیست و سازمان انرژی می‌باشد كه از تولیدات محافظ محیط زیست با بازدهی بالا حمایت می‌كند. محصولات دارنده Energy Star نسبت بی‌خطری از انرژی را فراهم كرده و از انتشار گازهای گلخانه‌ای جلوگیری می‌كنند.

اطلاعات این محصول توسط نمایندگی شارپ گردآوری شده است. در حال حاضر تنها تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ در این مرکز انجام می شود و به زودی فروش دستگاه های کپی هم به خدمات نمایندگی افزوده خواهد شد. برای ثبت سفارش خرابی دستگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت پس از بررسی مشخصات فرم پرشده، همکار مربوطه با شما تماس گیرد.