نمایندگي های پرینتر (چاپگر)

سرویس پرینتر با برند های سامسونگ ، کانن ، اچ پی

 

چرا برای تعمیر پرینتر (چاپگر) خود کپی امداد را انتخاب کنیم؟

مشکلات رایج پرینتر (چاپگر) و چگونگی رفع آنها

در اینجا برخی از رایج ترین مشکلات پرینترها (چاپگرها) و راه حل های ساده برای حل آنها ارائه شده است:

پرینتر من حاوی خطوط عمودی سیاه است. مشکل از کجاست؟
در صورتی که در پرینت خود خطوط عمودی تیره رنگی را در برگه مشاهده میکنید، ابتدا درام را به یک دستمال نخی تمیز کنید. در صورتی که باز هم مشکل برطرف نشد، مشکل از کارتریج پرینتر است و باید درام یا بلید یا فوم رول موجود در کارتریج را تعویض کنید.
کیفیت رنگ عکس پرینت شده ی من بسیار پایین است.چه باید کرد؟
فاکتور هایی نظیر برند و نوع جنس کاغذ ، استاندارد بودن تونر ، تنظیمات درایور و... در کیفیت پرینت شما بسیار تاثیر گذار است. در صورت اینکه موارد ذکر شده را رعایت فرموده اید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
دستگاه چند کاره ی من هنگام چاپ حاوی لکه های سیاه رنگ می باشد.
از پارچه تمیز و بدون پرز که کمی با محلول مناسب مرطوب شده است را برای پاک کردن شیشه سند و شیشه CVT استفاده کنید. در صورت رفع نشدن این مشکل با تمیز کردن یا نیاز به تعویض شیشه با ما تماس بگیرید.
دستگاه پرینتر من کمرنگ چاپ می کند. راه حل رفع آن چیست؟
دلایل زیادی برای مشکل کمرنگ چاپ کردن پرینتر ها وجود دارد. مواردی از جمله خرابی یا نامرغوب بودن درام ، اتمام تونر ، تمیز نبودن مگنت و بلید و ... می تواند باعث بوجود آمدن این مشکلات باشد که توسط متخصصان ما قابل رفع شدن می باشد.

نکاتی مفید در مورد نگهداری از پرینترها (چاپگر)

بسیاری از مردم انتظار دارند که یک پرینتر (چاپگر) جدید را به برق بزنند و هرگز نگران آن نباشند. متاسفانه این کار به این سادگی ها هم نیست. پرینتر (چاپگر) دستگاهی گران و پیچیده است که نیاز به نگهداری منظم و اقدامات پیشگیرانه دارند. خبر خوب این است که تعمیر و نگهداری آن سریع و ساده است. هنگامی که عادت به مراقبت از پرینتر (چاپگر) داشته باشید با مشکلات کمتری مواجه می شوید. با این حال، به ناچار هنوز مشکلات خاصی وجود دارد. با رایج ترین مشکلات آشنا شوید تا بدانید که در هنگام بروز چگونه باید با آنها برخورد کنید.